PRODUKTY FINANSOWE ONLINE

KREDYTY, POŻYCZKI, KONTA OSOBISTE, KARTY


Kredyty gotówkowe

Wydatków nigdy nam nie brakuje - podarunki dla najbliższych, karnawałowe szaleństwa, zimowy wypoczynek, wymarzona letnia podróż. Można by tak wymieniać bez końca... Jeśli przerastają one nasze finansowe możliwości możemy zdecydować się na kredyt gotówkowy proponowany nam przez jeden z banków.

Kredyt Prostoliczony

  Oprocentowanie 5,9% dostępne dla kredytów od 10 000 zł (kwota wypłacana Klientowi). Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,9%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 702,90 zł, oprocentowanie stałe 5,90%, całkowity koszt kredytu 11 702,90 zł (w tym: prowizja: 2 580 zł, odsetki 5 058,50 zł, ubezpieczenie w Pakiecie Podstawowym 4 064,40 zł), 72 miesięczne raty równe w wysokości 440,32 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.03.2016r.na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt prosimy o udokumentowanie dochodu. Szczegółowy opis akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie www.credit-agricole.pl oraz pod numerem serwisu telefonicznego. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.


  Nawet 5% zwrotu raty dla posiadaczy konta osobistego

   Chcesz obniżyć koszty kredytu? Do 30 czerwca 2016 roku skorzystaj z promocji i otrzymuj zwrot nawet 5% spłaty raty każdego miesiąca przez cały okres trwania kredytu! Wystarczy, że otworzysz lub posiadasz w naszym Banku konto osobiste, zasilane regularnymi wpływami.

  Kredyt bez zaświadczenia o zarobkach

   Masz konto w Credit Agricole Bank Polska S.A.? Nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach, jeżeli od min. 6 miesięcy na Twoje konto systematycznie wpływają środki. Nie masz jeszcze konta w Credit Agricole Bank Polska S.A.? Otwórz i korzystaj z udogodnień dla naszych Klientów.

  Aż do 120 000 zł kredytu

   Weź Prostoliczony kredyt gotówkowy i nie zwlekaj z realizacją swoich planów.

  Pakiety ubezpieczeń dla Ciebie i Twojej rodziny

   Biorąc kredyt gotówkowy, możesz ubezpieczyć się w ramach jednego z 2 pakietów ubezpieczeń : Pakietu Podstawowego - na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy, Pakietu Rozszerzonego - czyli Pakietu Podstawowego rozszerzonego o ochronę na wypadek choroby lub utraty pracy. Dzięki temu masz pewność, że Ty i Twoja rodzina jesteście zabezpieczeni finansowo w razie trudnych sytuacji życiowych.

  Przyjazne zasady spłaty

   Dopasuj kredyt do swoich potrzeb i możliwości. Możesz rozłożyć spłatę nawet na 72 raty, a także określić comiesieczną datę spłaty, odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymujesz np. wynagrodzenie. Dzięki temu, rata kredytu nie obciąża Twojego budżetu.

  Szansa na podwyższenie kwoty kredytu

   Przyjdź do nas ze współmałżonkiem, innym członkiem rodziny lub dowolną, niespokrewnioną osobą, aby uzyskać wyższą kwotę. Biorąc kredyt wspólnie macie szansę na podwyższenie zdolności kredytowej.